JAK NA TO

Ověřený profil - snadné investování do atraktivních nemovitostí  

Rádi Vám se zřízením účtu pomůžeme. Můžete si vybrat, jak s námi komunikovat, nebo si můžete projít nejčastějí překážky, se kterými se setkali uživatelé před Vámi. 

Zavolejte Danovi

Náš CEO se vám bude rád osobně věnovat - můžete mu přímo volat nebo psát na mobil nebo na WhatsApp:


Nebo nám prostě řekněte, jak se s Vámi máme spojit my:

3 kroky k plně ověřenému účtu

1) Registrace

Pomocí e-mailu a hesla si zřídíte účet. Můžete využít i google přihlášení. V obou případech je ale nutné registraci potvrdit kliknutím na jednorázové heslo, které maximálně do 3 minut dorazí do zadaného e-mailu.

čas: běžně do jedné minuty

2) Ověření identity

Systém si sám vyžádá ověření Vaší identit. Pro ověření Vám stačí mít u sebe mobilní telefon a 2 doklady s fotkou. Určitě potřebujete občanský průkaz. Jako druhý si můžete vybrat pas nebo řidičský průkaz.

čas: běžně do 2 minut

3) Investorský dotazník

Součástí legislativy je také povinnost vyplnit takzvaný investorský dotazník. Je to na chvilku - maximálně na 2 minutky

čas: běžně do 2 minut

Ověření identity pomocí celosvětově renomované služby SumSub

Pro Váš komfort jsme do našeho investorského portálu implementovai světového lídra ve vzdáleném ověřování. Jedná se o jedno z nejmodernějších a uživatelsky nejpřívětivějších řešeních na světě. Můžete pohodlně přepínat mezi prací na pevném počítači, notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu tak, aby byl pro Vás celý proces co nejpříjemnější.

Vaše data jsou v maximálním bezpečí a neopuští prostor Evropské unie dle platné legislativy.

Navíc díky naší integraci Vás nenecháme znovu vyplňovat to, co už od vás díky tomuto ověření víme. Takže až budete vyplňovat investorský dotazník, zjitíte, že půlku dotazníku už máte od nás předvyplněnou.