Royal Marbella Golf Resort

Uzavřená Španělsko

EXKLUZIVNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Apartmán o rozloze 82 m2 je součástí zcela nového zrekonstruovaného a plně spravovaného exkluzivního uzavřeného resortu známého jako Royal Marbella Golf Resort. 

 

Proč se nám líbí?

Costa del Sol s více než 325 slunečnými dny v roce včetně mírných zim je skutečnou "celoroční" lokalitou. Royal Marbella Golf Resort je ve skutečnosti zcela nový resort, u kterého předpokládáme, že si časem vytvoří základnu věrných hostů. Jeho výhodou je, že se nachází v sousedství španělského golfového hřiště z první stovky (a kousek od několika dalších hřišť z první stovky). Samotný apartmán je velmi prostorný a byl atraktivně navržen s kompletním vybavením a zařízením. Domníváme se, že tato investice představuje vynikající poměr ceny a kvality na trhu, který těží z mimořádného růstu cestovního ruchu a poptávky po nemovitostech. 

Andrew Thompson, InvestBay

 

Včasná koupě

Všechny apartmány jsou již obsazeny nebo prodány. Investorům se tak nabízí jedinečná příležitost koupit resort včas a profitovat z jeho očekávaného budoucího růstu nájemného a kapitálové hodnoty. 

Pokud jde o pronájem prodávající poskytuje garanci pronájmu na prvních 12 měsíců. Prodávající má zkušenosti ze správy více než 3 000 jednotek v různých letoviscích na pobřeží Costa del Sol a v dalších lokalitách. Poptávka po této oblasti vykazuje výrazný růst s 10% nárůstem turistů v této oblasti v roce 2022. K tomu je třeba připočíst, že resort je fakticky zcela nový, a proto očekáváme, že bude těžit z rostoucího počtu opakovaných návštěvníků. Předpokládáme proto, že příjmy z pronájmu mohou v příštích 5 letech vzrůst v průměru o 10 %.

Stejně tak jsme předpokládali, že kapitálová hodnota se ve stejném období zvýší přibližně o 12,5 %. V současné době se průměrné hodnoty pro Benahavis pohybují na úrovni 3 969 EUR/m2 a jen za 12 měsíců do prosince 2022 se kapitálové hodnoty zvýšily o 13,5 % (Benoit Properties & Idealista, 2023).

Odhadované roční zhodnocení činí 8,44 % s předpokládaným prodejem v cílové době držby 5 let. 

Všechny zrekonstruované apartmány a budovy jsou plně přizpůsobeny a povoleny pro krátkodobé rekreační využití a v resortu bude celkem cca 120 apartmánů. 

Lokalita

Resort se nachází v krásném přírodním prostředí necelých 40 minut jízdy od letiště v Malaze a pouhých 10 minut jízdy od Marbelly a Puerto Banús na pobřeží. Oblast je známá prvotřídním golfem, plážemi, gastronomií a nočním životem a více než 325 slunečnými dny ročně.

Resort se skládá ze sedmi nízkopodlažních apartmánových budov s hlídaným podzemním parkovištěm, recepcí, společným pracovištěm a dvěma vynikajícími bazény s terasami na opalování, které jsou obklopeny svěžími středomořskými zahradami. Širší resort prochází kompletní rekonstrukcí, která zahrnuje kompletní odizolování všech přibližně 120 apartmánů až po stěny. Všechny apartmány mají kompletní vybavení, které navrhl oceňovaný mezinárodní designér interiérů FOC, včetně plně vybavených kuchyní, klimatizace s teplou a studenou vodou, soukromých teras, koupelen a špičkového nábytku a dekorací. Přirozené světlo a neutrální tóny zajišťují, že všechny apartmány působí lehce, vzdušně a luxusně. Resort je otevřen celoročně. 

Pokoje jsou dále doplněny službami a vybavením, mezi něž patří recepce, ochranka, concierge a služby úschovy zavazadel. Očekává se také dokončení profesionálně vybavené tělocvičny, soukromých lázní se saunou, obchodu a kavárny s barem a terasou.

Předmětná nemovitost je apartmán 7212, který se nachází v 1. patře bloku 7, který zahrnuje 18 apartmánů. Apartmán je orientován na sever s výhledem na prestižní golfové hřiště El Paraiso. 

Resort, včetně předmětné nemovitosti, je plně spravován zkušenou správcovskou společností Alfesco Stays, která je součástí skupiny IDILIQ Group, která staví na rozsáhlých zkušenostech v oblasti prodeje, pronájmu, výstavby nemovitostí a pohostinských služeb a nabízí jednu z nejširších nabídek domů k prodeji a provozu na pobřeží Costa del Sol. Jsou odborníky na uvádění hotelového a rezortního ubytování na trh s více než 3 000 prodanými jednotkami ve Španělsku, Velké Británii, Turecku a USA.

Registrace1min
Získáte přístup k investování a prohlížení důvěrných dokumentů

Ověření identity10 min
Musíme ověřit Vaši totožnost

Vyplnění investorského dotazníku5 min
Kontrola zákonných požadavků

Objednávka3 min
Vyberte počet podílů a potvrďte objednávku

Převod prostředků2 min
Jednoduše pomocí bankovního převodu

Dokumenty

Informační prospekt

Whitepaper

Obchodní podmínky

Finanční dokumenty a detailní informace jsou přístupné zde.

Investujte do atraktivní nemovitosti, která přinese ještě atraktivnější příjmy

Zhodnoťte svou investici díky crowd-owningu. Snadno a bezpečně díky InvestBay.

Další příležitosti

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Royal Marbella Golf Resort 2

Royal Marbella Golf Resort 2

Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia

Early access aneb čekací listina