Lakeside Village Lipno

Uzavřená Česko

Investice do Lakeside Village Lipno nabízí unikátní příležitost pro ty, kteří hledají kombinaci rekreačního využití a atraktivního investičního potenciálu. Tento projekt, situovaný v idylickém prostředí Lipenské přehrady – největšího jezera v České republice, přináší spojení moderního komfortu a přírodních krás. S rostoucím zájmem o krátkodobé pronájmy a stabilním nárůstem hodnoty nemovitostí v této lokalitě, Lakeside Village stojí na pevných základech jak pro rekreaci, tak pro investici.

Klíčové údaje

  • Cena za m2  - 118 125 Kč/m2 je o 15 % nižší než ceny obdobných bytů prodaných v nedávných transakcích v okolí Lipenské přehrady (Zdroj: REAS, prosinec 2023).
  • Kapitálové hodnoty rezidenčních nemovitostí v českých regionech se za posledních 5 let zdvojnásobily (Zdroj: Artn, 2023).
  • Příjmy z krátkodobých pronájmů v okolí Lipna se za poslední 3 roky zvýšily o cca 30 % ročně (Zdroj: AirDNA, prosinec, 2023)

Moderně vybavené apartmány a domy v Lakeside Village jsou navrženy tak, aby vyhověly potřebám jak krátkodobých návštěvníků, tak dlouhodobých investorů. Přírodní krása a bohatství aktivit v okolí Lipenské přehrady a Šumavy zajišťují neustálý zájem turistů a rekreačních návštěvníků, což podporuje potenciál pro růst kapitálové hodnoty a příjem z pronájmu.

Investováním do Lakeside Village získáváte nejen místo pro odpočinek a relaxaci, ale i stabilní investici s potenciálem růstu hodnoty v jedné z nejatraktivnějších lokalit v České republice. Tato investice představuje ideální spojení užitku a příležitosti, poskytující jedinečný zážitek jak pro dovolenou, tak pro finanční růst.

Registrace1min
Získáte přístup k investování a prohlížení důvěrných dokumentů

Ověření identity10 min
Musíme ověřit Vaši totožnost

Vyplnění investorského dotazníku5 min
Kontrola zákonných požadavků

Objednávka3 min
Vyberte počet podílů a potvrďte objednávku

Převod prostředků2 min
Jednoduše pomocí bankovního převodu

Dokumenty

Informační prospekt

Whitepaper

Obchodní podmínky

Finanční dokumenty a detailní informace jsou přístupné zde.

Early access aneb čekací listina

Další příležitosti

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Royal Marbella Golf Resort 2

Royal Marbella Golf Resort 2

Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia