Výborně!

První krok máte úspěšně za sebou

Zbývá se zaregistrovat na portále InvestBay na odkaze níže. Pro registraci prosím použijte stejný email, jako jste uvedli při vyplnění formuláře o doporučení. Následně obdržíte informace o všech našich aktuálních nabídkách i jak získat slíbený bonus 5 %.

Třemi kroky k atraktivní investici

1/ 
Vytvořte si a ověřte svůj účet zdarma

Jednoduše se zaregistrujte a ověřte svůj účet. Trvá to jen pár minut. Investovat může každý, kdo projde ověřením identity.

2/ 
Vyberte si atraktivní nemovitost

Prozkoumejte nabídku nemovitostí, vyberte si tu, která vás zaujme a snadno investujte. Nemovitosti jsou ověřené a vybírají je naši experti z oboru realit.

3/ 
Vydělávejte bez zbytečných starostí

Postaráme se o papírování, provoz i prodej. O nárůstu investice a příjmech vás budeme průběžně informovat. Nebudete řešit žádné starosti a náklady spojené se správou nemovitosti, s pronájmy nebo třeba s úklidem.

Nabídka investic

Vyberte si nemovitost a získejte svůj podíl

Spojujeme to nejlepší z crowd-fundingu a vlastnictví fyzické nemovitosti - jistotu vlastnictví s možností investovat po malých částkách.

Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Royal Marbella Golf Resort 2

Royal Marbella Golf Resort 2

Jak vybíráme  nemovitosti

Udržitelné výnosy

Na Investbay neslibujeme nesplnitelné. Výnosy počítáme konzervativně tak, aby odpovídaly tržní realitě. Když z projektu cítíme vysoké riziko, raději dáme přednost jinému. Děláme všechno pro to, aby vaše peníze bezpečně vydělávaly.

Aktraktivní zhodnocení

Zároveň hledáme projekty s co nejvyšším zhodnocením. Ideálně turisticky lákavá a zavedená místa s omezenou výstavbou, kde je vysoký potenciál růstu nájmů i cen nemovitostí. Při výběru se držíme sady osvědčených kritérií, která vychází z dlouholetých zkušeností na trhu.

Minimalizace rizik

Vybíráme si pouze projekty, které už stojí a ke kterým máme dostatek dat k posouzení jejich výnosnosti. Informace si ověřujeme díky síti kontaktů v realitním sektoru. Ke každému projektu vytváříme komplexní finanční model a všechny důležité informace s vámi sdílíme.

Zkušenosti z oboru

Náš realitní expert Andrew Thompson je členem britského Královského institutu autorizovaných odhadců a na nemovitostním trhu se pohybuje přes 27 let. Zároveň v Investbay sledujeme aktuální trendy a reagujeme na trendy realitního trhu v Evropě i ve světě.


Připravujeme


Profinancováno

Royal Marbella Golf Resort

Royal Marbella Golf Resort

Apartmán v atraktivním golfovém resortu s vysokým výnosem díky dlouhé sezóně

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Exclusive Green Resort Zelena Punta

Lakeside Village Lipno

Lakeside Village Lipno


SPOLUPRACUJEME S:

Investujte do atraktivní nemovitosti, která přinese ještě atraktivnější příjmy

Zhodnoťte svou investici díky crowd-owningu.
Snadno a bezpečně díky InvestBay.